Vážení rodiče,
v rámci celoškolní třídní schůzky dne 12. 4. 2016 vás srdečně zveme na přednášku a následnou kruhovou debatu pod vedením pana Martina Procházky na téma Mobilní telefony a naše děti Vytvářejí mobilní telefony nové formy závislosti ? Může se tato závislost trasformovat do komplikovanějších forem závislosti? Jak si stojíme jako rodiče a vychovatelé dětí v tomto současném fenoménu.
Přednáška začíná v 18.00 v eurytmickém sále hlavní budovy.
Následovat budou interaktivní ukázky z výuky, na které jste rovněž srdečně zváni: Angličtina pro první stupeň – K. Kotačková Němčina pro první stupeň – K. Stupková Matematika v 5. třídě – J. Petrů Historické tance – J. Burýšková, R. Krásová.
Po ukázkách z výuky proběhnou třídní schůzky 1., 2., 3., 5. a 6. třídy.
těšíme se na Vás
Bc. Martin Procházka je pracovníkem v sociálních službách pracující s neorganizovanou mládeží, převážně z romského etnika v Táboře. Dva roky se věnoval přímé práci s lidmi postiženými drogou. Sedm let působil jako lektor primární prevence na základních a středních školách v Táboře a okolí, v současnosti spolupracuje na tomto tématu s waldorfskými školami v Praze Jinonicích, v Českých Budějovicích, v Příbrami a v Písku. Od roku 2006 je lektorem Akademie sociálního umění Tabor v Praze. Absolvoval Waldorfský seminář v Praze, sebezkušenostní výcvik „Práce na rozvoji osobnosti“ a řadu dalších vzdělávání a kurzů. Základním východiskem osobnostního rozvoje však pro něj zůstává praxe a přímá práce s lidmi. V současnosti studuje na FFUK magisterské studium pedagogiky. Spolupracoval též několik let na vzdělávání začínajících sociálních pracovníků a přednášel o tématech závislostí a o práci s romským etnikem. Je lektorem akreditovaných kurzů pro pracovníky v sociálních službách – Specifika sociální práce s romským etnikem a Úvod do využití muzikoterapie jako aktivizační techniky v sociální práci s romskou mládeží.